Ulotkarz nr ref. KZ/U/11/2014

KONTAKT

Gniezno - Dodane przez poznan12 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Ulotkarz nr ref. KZ/U/11/2014

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie poszukujemy osoby chętnej do roznoszenia ulotek w dniu 12.11.2014.

Miejsce pracy: Gniezno - woj. wielkopolskie
środa12.11.2014.

Opis stanowiska pracy:

- rozdawanie ulotek

Oferujemy:
- praca na umowę zlecenie
- stawka 10 zł brutto / h

Wymagania:

- motywacja i chęć do pracy,
- dyspozycyjność w podanym terminie

Mapa GnieznoProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ulotkarz nr ref. KZ/U/11/2014

Polecane, ciekawe strony z Gniezna. Prowadzisz serwis o Gnieźnie lub zwiazany z Gniezno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Internetowy Gniezna !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Gnieżnie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gniezno City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gniezna: Września ogłoszenia - Mogilno darmowe ogłoszenia - Wągrowiec ogłoszenia bezpłatne - Poznań ogłoszenia - Inowrocław sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję